freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Fratia Pantalonilor Calatori - The Books

In jos

Fratia Pantalonilor Calatori - The Books Empty Fratia Pantalonilor Calatori - The Books

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 1:27 am

Nu stiu cati dintre voi au citit aceste carti, insa pot sustine cu bucurie ca Ann Brashares este geniala.Pentru cei care nu au citit cartile, o sa va trezesc curiozitatea si poate ca le veti citi

legenda
Au fost odata ca niciodata 4 f. bune prietene.Erau atat de apropiate, incat lucrul de care se temeau cel mai mult era ca intr-o buna zi aveau sa se desparta.Insa, chiar din prima zi a vacantei pe care trebuiau sa o petreaca departe una de cealalta, au facut o descoperire uimitoare: O PERECHE DE PANTALONI."Ei si ce e asa de uluitor la o pereche d epantaloni?" o sa ma intrebati.In aparenta nimic.Par sa fie doar niste blugi purtati.Dar fetele descoperira foarte repede ca acesti blugi li se potrivesc perfect fiecareia, desi poarta marimi diferite.Mai mult, acesti pantaloni devin liantul care le poate tine aproape chiar si atunci cand le despart saptr mari si sapte tari si astfel ia nastere "Fratia Pantalonilor Calatori".

cine a citit cartile?vreau sa aflu ce impresia v-au lasat.Eu sunt la jumatatea celei de-a treia si ultimei carti si de-abia astept sa-i aflu sfarsitul.
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum