freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

B.U.G. mafia

In jos

B.U.G. mafia Empty B.U.G. mafia

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 1:11 am

despre B.U.G. mafia nu prea pot zice de rau, avand in vedere cat am ascultat, ca primul graf pe care l-am vazut a fost numele lor pe blocul meu, ca am crescut acolo unde asta se asculta (inainte sa apara manelele); "lumea e a mea" a fost prima melodie pe care am ascultat-o obsesiv, si o mai ascult si acum din cand in cand
eu sincer am cumparat doar 2 albume ale lor (casa si baieti buni), dar era vremea aia cand trageai de pe caseta de la vecinu si dupa aia dadeai combina la maxim sa auda tot blocu ce asculti tu
chiar daca s-au mutat din zona socului, apreciez ca s-au dus la cateva statii mai incolo, la iancului; tot in pantelimon au ramas
de apreciat e si ca au lansat pe altii prin casa (la familia, m&g)
si site-ul nu e asa de rau (a fost facut sa fie accesat din cafe-uri, are player flash cu sample-uri); ca dau bani sau nu nu ma intereseaza
ei, racla (si singura melodie pe care a cantat-o vreodata anda adam cu gura), parazitii si la familia mi-au marcat o perioada din viata; pentru asta tot respectul - 10 albume, 6 maxi-single, chiar daca ultimele 3-4 sunt praf, tot am ce asculta din alea pana in 2002
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum