freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Voltaj

2 participan?i

In jos

Voltaj Empty Voltaj

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 1:08 am

Voltaj ii este o trupa de suflet,nu am in pc nicio melodie deoarece eu prefer sa ma duc la concerte,cred ca am fost la majoritatea concertelor Voltaj,la lansari etc...ultimul fiind la polivalenta..parca...oricum mi'a placut organizarea si acolo.
melodiile lor raman in minte fara sa vrei...cred ca c el cu albinutza il stie toata lumea sau "si ce?" sau ca la 20 de ani etc.
printre cele mai noi melodii este msd2 [mai sus de 2],arata cum un roman poate fi si pe locul 1
kiar am fost surprinsa ieri cand am deskis dupa cva timp tvul sa vad si videoclip la aceasta melodie...ah ce fr e tipul cand arata faza"la numai 16 ani la hollywood" e..cute :p
voltaj ca formatie sunt foarte buni,nu sunt genul care sa iasa in evidenta nici genul care sa auzi ca s'au desparitt and stuff,se mentin,ontotdeauna s'au mentinut..mie una imi plac,cum mam mai spus in pc,mp3 nu am melodii de la ei,poate la radio in masina altora,la mare sau la concerte sa ii mai aud :p
oricum concluzia este ca imi plac si spre sa o tina tot asha..se zvonea*clichee* ca Calin,solistul,doreste sa isi lase parul sa nu mai fie kel ....l'am intalnit intr'o zi pe strada mea...dar mi'am dar seama cda e el dupa ce trecuse ...e mai mic de inaltime ca mne...de fapt ca restul lumii -_-'''
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Voltaj Empty Re: Voltaj

Mesaj  may_sweetgirl Dum Mar 02, 2008 6:25 pm

Voltaj canta klumea...am fost la multe concerte de ale lor, si am toate melodiile lor pe calc. Nu e formatia mea preferata dar imi plac melodiile. Smile
may_sweetgirl
may_sweetgirl
Newbie
Newbie

Mesaje : 2
Data de înscriere : 02/03/2008
Varsta : 28
Localizare : nici eu nu stiu sigur...pe undeva intr-o corabie in mijlocul oceanului pacific

http://www.gaiaonline.com/profiles/11701889

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum