freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mass'd [sau cum sa iti enervezi prietenii in doi pasi]

In jos

Mass'd [sau cum sa iti enervezi prietenii in doi pasi] Empty Mass'd [sau cum sa iti enervezi prietenii in doi pasi]

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 12:07 am

...Dupa cum era de asteptat, cum mi-a crescut numarul de contacte in lista de mess, cum au inceput sa apara mass-urile >.< Este extrem de simplu sa iti enervezi prietenii de pe mess [mai ales daca sunt online si MAI ALES daca au DND sau BUSY la status]: scris tampenie -> click pe 'send' -> asta e tot.

Din colectia de tampenii primite drept mass-uri ~

"kre e mai tampit k mine sa dea BUZZ Smile)" [...dat ignore userului respectiv]

"Imi spune cineva de unde sa downloadez un paint din asta normal???!!!" [WTF]

"irina!!!!!!!dak nu imi rasp ma snucid AKM!!!!!!" [my reply: go ahead, do it >.>]

"trimite acest mesaj tuturor din lista ta inclusiv mie si apoi apasa F2 de 5 ory si iti va aparea numele persoanei iubite pe monitor la status...............e pe bune.............e tare faza" [...riiiight. si marmota...]

"utilizatori de Yahoo Messenger frecvent, roaga copiii prosti si dobitoci si cretini, tampiti, retardati si handicapati sa nu mai trimita aiurea mesaje despre - noroc in dragoste, blesteme, sau alte porcarii de acest gen pt. ca NU NE INTERESEAZA!(ADIKA NI SE RUPE IN DOUA DE MESAJELE VOASTRE). Trimite mai departe acest msg daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine. Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor care le trimit... ratatzi.........cele Crestine nu se includ" [nu l-as fi inclus daca n-ar fi fost ultima fraza (WTF?! n-am primit nici macar un singur mass crestin >.<) si faptul ca si asta tot mass era...

" In zilele urmatoare trebuie sa fiti atenti in a nu deschide nici-un mail intitulat "INVITATION",indiferent de cine este expeditorul acestuia. Este un virus care "deschide" o torta olimpica care arde discul rigid al PC-ului. Acest virus va veni de la o persoana pe care o aveti in agenda. De aceea trebuie sa divulgati acest mail, este preferabil sa primiti de 25 de ori acest mesaj decat sa primiti virusul si sa-l deschideti. Daca primiti un mail intitulat "INVITATION" nu-l deschideti si stingeti imediat PC-ul. Este cel mai periculos virus anuntat de catre CNN clasificat de catre Microsoft ca: "virusul cel mai distructiv care a existat vreodata". Acest virus a fost descoperit ieri dupa-amiaza de catre MC Afee, si nu exista deocamdata "antidot" impotriva acestuia." [bau-bau pe mess; asta e vechi de acum cativa ani; besides, DISC RIGID?! *ROFL*]

...For mess spammers: read this. Then cut the crap.
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum