freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Christina Aguilera

In jos

Christina Aguilera Empty Christina Aguilera

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 1:08 am

O admir pt. faptul ca a reusit sa demonstreze ca e mai tare deca Britney (stiti si voi...erau socotite drept rivale de catre presa...chiar daca au copilarit impreuna si erau prietene bune ) . Are o voce superba si imi place noua ei imagine (care reprezinta femeia anilor '30 ) .
Cel mai mult imi plac melodiile:
- Fighter --> melodie in care a reusit sa demonstreze ca are o personalitate puternica,lucru care influenteaza si alte persoane sa fie la fel
- Beautiful --> o melodie facuta special pt. cei complexati...msj. acestei melo este ca fiecare are ceva special,unic si nu trebe sa fim demoralizati...pt. ca fiecare e frumos in felul sau
- Hurt --> o melodia trista,da' frumoasa in acelasi timp,al carei msj. este k trebe sa pretuim persoanele dragi orice ar fi...pt. ca in final nu vom mai avea ocazia sa le intalnim....or something like that

Si cam atat...dar asta nu inseamna k celelalte melodii nu-mi plac. Respect for Christina...she's a real fighter
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum