freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Britney Spears

2 participan?i

In jos

Britney Spears Empty Britney Spears

Mesaj  fallen_angel Joi Feb 07, 2008 12:41 am

Uhm... Britney Spears... ma abtin, sau ma alatur gastii celor care iau avertizare...
Are voce zero, talen zero si look zero... Pe langa asta isi pune atata poale-n cap incat mi se face greata... Mi se pare o persoana frustrata care are nevoie de atentie si in loc sa sune un prieten si sa-l bata la cap toata noaptea, face diverse chestii in public...
Ma rog, am vorbit destul de mult incat sa nu spamez si destul de putin incat sa nu jignesc, asa ca tac...
~~PS: Daca un fan Britney Spears citeste acest post, il rog sa ma ierte si sa nu il ia ca pe o insulta.


Ultima editare efectuata de catre fallen_angel in Mier Feb 20, 2008 11:12 am, editata de 1 ori
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Britney Spears Empty Re: Britney Spears

Mesaj  K@t@lyna Joi Feb 07, 2008 9:56 pm

Datorita faptului ca se da in spectacol in public si ca face niste lucruri, pe care eu una le consider oribile, persoana ei ma lasa rece Neutral , si sa nu uitam ca este o mama denaturata in adevaratul sens al cuvantului, deoarece nu a facut nimic pentru a castiga custodia copiilor ei........................
No
K@t@lyna
K@t@lyna
Beginner
Beginner

Mesaje : 32
Data de înscriere : 06/02/2008
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum