freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Linkin Park

In jos

Linkin Park Empty Linkin Park

Mesaj  fallen_angel Mier Feb 06, 2008 11:21 pm

deci...Lp a intrat in viata mea cu melodia 'by myself' care nu mi s-a parut prea atractiva la inceput (prea multe urlete) dar apoi am auzit de 'in the end' care mi-a ajuns la suflet. crde k the rest is history...de atunci am inceput a cauta melodiile lor (care evident miau placut) iar acuma au scos noul album 'minutes to midnight' care desi....are o mik schimbare de stil, imi place. ii respect pe membrii trupei care au vrut sa apara cu ceva nou, deaorece, asa cum au spus si ei, stilul lor vechi a devenit usor de copiat, asa k o mica schimbare nu strica.
mleodiile mele preferate dp noul album sunt: leave out all the ret, in pieces, given up, no more sorrow, shadow of the day, hands held high, in between...
iar din vechile albume: in the end, numb, don't stay, easyer to sun, runaway, si lista poate continua.....

cred k ar trebui sa dau shi nishte infosrmatii despre trupa nu? well....membrii ei sunt chester, mike, david (phoenix), brad, rob, joe.
mike a fost printre cei ce au infiintat trupa (de mentionat k are shi un said project numai 'fort minor') , iar lui chester ia venit ideea cu numele trupei inspirat din numele unui parc. la inceput se numea hybrit theory..dar apoi sa schimbat in linkin park.

acum astept replay-urile voastre cu ce va place/nu va place la trupa.
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum