freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pirates of the Carraibbean

In jos

Pirates of the Carraibbean Empty Pirates of the Carraibbean

Mesaj  fallen_angel Mier Feb 06, 2008 11:14 pm

unu dintre filmele mele preferate....
adica pe langa actiune/aventura la ce desigur ne`am fi asteptat inainte sa`l vedem pe 1 apare si mareata comedie care e foarte tare frate
ce m`a impresionat mult este jack sparrow...pardon...captain jack saprrow....actoria bineinteles ..adica din cate am auzit eu Johnny Depp l`o fi creat ca cica in scenariu nu trebuia sa fie asa de prostovan ...ci unu foarte smecher care ar avea tot ce e pe lume sau ceva de genu
si captain Barbossa...preferatul meu dupa Jack (am vazut si alte filem cu Geoffry Rush...misto tipu)
Jack Sparrow e un personaj care sigur nu va fi uitat nici peste 10 ani - spun cei de la disney ...ma gandesc ca peste 10 ani poate disney face pirates of the caribbean the cartoon
anyway...mie personal primu mi s`a parut cel mai original...actoria la fel (n`ati observat ca jack e mai altcuvma in 1 decat in 2 si 3?! O_o )
lizzy e si ea mai fatuca ...will mai normal...si alte alea...
2`u...nah...ce sa zic...slabut...bun...chair nu`mi dau seama...mi se pare cel mai amuzant dintre toate iar faza cu roata mi s`a parut la un moment dat prea exagerat.dar totusi a fost funny xD
iar 3`u....mi s`a parut cel mai slabut chiar daca majoritatea zice ca a fost cel mai tare ca cu mutla actiunea ca cu aia ca cu ala and so on...actiune 20% restu numai vorbareala....nu zic ca nu mi`a placut ci am crezut ca va fi the next Lord of the rings - return of the king ...adica pt cei necunoscatori CALUMEA RAU.
adevarat - 3u a fost cel mai tare la efecte si la actiune dar imi pare rau ca a fost una scurta
si comedia nu a fost rea mai ales faza cu cei multi Jack a fost morala....
ce nu mi`a placut absolut deloc a fost faza cu Calypso cand s`a facut gigant....adica a stricat tot filmu...prea...nu prea...forate exagerat sa va spun...parerea mea!
de 4 insa ma tem sa se faca...adica daca o sa fie un esec ar fi nasol rau...
adica pana la urma chair nu stiu despre ce o sa se faca
Will - prins pe Flyin Duchman
Lizzy - are copil
Barbossa - dupa comori
si Jack - beat mort cautand comori
asa ii vad eu dupa 3
nah cam atat.
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum