freesubjects
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Metallica - if you say you'r a rocker

2 participan?i

In jos

Metallica - if you say you'r a rocker Empty Metallica - if you say you'r a rocker

Mesaj  fallen_angel Mar Feb 05, 2008 5:40 pm

Metallica - if you say you'r a rocker Metallica_logo_patch

Nu cred ca este cineva care sa nu fi auzit de Metallica..
Metallica a fost infiintata in octombrie 1981 de catre chitaristul si vocalistul trupei,James Hetfield impreuna cu tobosarul Lars Ulrich.Pana in prezent au noua albume plus inca doua live, cateva DVD'uri{nu stiu exact cate } iar in 2008 e posibil sa mai scoata un album,si au vandut peste 200 de milioane de albume,in toata lumea.
Piesa care m-a cucerit de la ei a fost The Unforgiven,pe care am auzit-o prima data intr-un AMV din Wolf's Rain Dar dupa ce am ascultat-o vreo cateva zile am cautat si altele si am descoperit Baterry, Fuel, Invisible Kid, One si St.Anger,astea fiind preferatele mele totusi The Unforgiven ramane unul din cele mai frumoase cantece pe care le-am auzit
Metallica este una din trupele mele preferate si insemna,pentru mine mai mult decat o formatie oarecare; au un stil original, cu melodii si versuri mult mai diferite.

Metallica - if you say you'r a rocker 13aug06
o poza dintr-un concert,in 2006...
de la stanga la dreapta:Lars Ulrich(tobe), Robert Trujillo(chitara),James Hetfield(voce & chitara) si Kirk Hammett(chitara)

Metallica - if you say you'r a rocker June132006
si inca o poza tot din 2006,frumos peisaj..


Ultima editare efectuata de catre fallen_angel in Vin Apr 04, 2008 1:34 pm, editata de 3 ori
fallen_angel
fallen_angel
Novice
Novice

Mesaje : 107
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 30
Localizare : pierduta undeva in lumea mea

http://anime4ever.forumarena.com/

Sus In jos

Metallica - if you say you'r a rocker Empty Re: Metallica - if you say you'r a rocker

Mesaj  Admin Mar Feb 05, 2008 6:14 pm

sunt sigura ca o sa va placa cyclops daca va place rock-ul lol! Very Happy

Admin
Admin

Mesaje : 31
Data de înscriere : 04/02/2008
Localizare : iasi

https://freeforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum